Fotografuję zawodowo już dłuższą chwilę. Fotografia ślubna jest dla mnie pasją, bo pasjonują mnie ludzkie emocje. Jest dla mnie niesamowitym przywilejem to, że  obdarzacie mnie swoim zaufaniem. Wszak wpuszczacie kogoś właściwie obcego do sfer dość intymnych, zamkniętych dla osób postronnych jak przygotowania do ślubu czy błogosławieństwo.
Nie jest prawdą to, że fotografia ślubna jest rutynowa. Każda para, każda rodzina jest inna. Inni są ludzie. W związku z tym, każde wydarzenie jest trochę inne. 
Sesja ślubna jest wisienką na torcie. Znamy się już troche. Przeżyliśmy wspólnie całą drogę przez ceremonię ślubu, wesele. Potencjalnie nawet mogliście już widzieć zdjęcia z reportażu. Teraz znamy się trochę bardziej i jedziemy zrobić cos pięknego w plenerze.

Mam nadzieję, że będziecie mogli napisać kiedyś tak jak Zuza:

"Kamil jest po pierwsze fantastycznym człowiekiem - uśmiechniętym, otwartym, komunikatywnym. Spędziliśmy podczas pierwszego spotkania chyba z godzinę nad kawą i
trudno było przestać po prostu gadać. Jest profesjonalny do bólu. Zrobi wszystkie
zdjęcia, jakich pragniecie, nawet jeśli jakiś wujek namolnie wchodzi w kadr z kamerą ;)
Jest tam, gdzie być powinien i ma oko szybkie jak gazela - wychwytuje piękne momenty i uwiecznia je. Czasami są niestandardowe, ale dla mnie to tylko ogromny plus."

Zapraszam do współpracy!
Back to Top